O nAS

 
Lider produkcji silosów z turbożmijkami

Specjalizujemy się w produkcji i sprzedaży silosów zbożowych, silosów paszowych i turbożmijek.

Wieloletnia działalność w segmencie produkcji silosów z blachy falistej na krajowym rynku pozwoliła na osiągnięcie pozycji wiodącego producenta silosów. Zebrane doświadczenie procentuje w postaci zwiększenia swojego portfolio produktowego, a także rozwoju firmy w pozostałych obszarach działalności.

Jako firma AGOS koncentrujemy się na jakości, innowacyjności oraz satysfakcję klientów z naszych produktów. Za cel stawiamy sobie indywidualne podejście do klienta oraz pomoc w wyborze optymalnego rozwiązania zapewniające najwyższe standardy jakościowe przy najkrótszym czasie ich realizacji.

Przez ostatnie 25 lat firma stale koncertowała się na rozwoju i zapewnieniu produktów, których potrzebuje klient. W tym czasie zrealizowaliśmy ponad  12 000 inwestycji w kraju i zagranicą.

Posiadamy nowoczesny park maszynowy oraz wykwalifikowany zespół doświadczonych pracowników. Wszystkie zamówienia realizujemy w naszym zakładzie produkcyjnym, dzięki czemu mamy najkrótszy czas realizacji zamówienia – 72 h

Jesteśmy cenioną i rozpoznawalną marką w branży rolnictwa w kraju i zagranicą. Firma AGOS jest doceniana i wyróżniana za jakość produktów oraz za wpływ na rozwój polskiego rolnictwa.

Nasze marki